německý malíř 1. pol. 20. stol. - Na břehu jezera

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

německý malíř 1. pol. 20. stol.
4612. Na břehu jezera
Dražba ukončena:25.05.2016 20:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč