A. Arnold - Na cestě

Olej na plátně, 24x34 cm. Signováno vlevo dole A. Arnold. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, plátno poškozeno.

A. Arnold
23602. Na cestě
Dražba ukončena:31.10.2018 20:29:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč