A. Bossi - Rybář v Alpách

Olej na masivní dřevěné desce, 12 x 17 cm, rozměr s rámem 21 x 26 cm, signováno autorsky vlevo dole, rámováno v naprosto unikátním ručně vytvořeném zámeckém vzácném galerijním inkrustovaném rámu za použití vzácné slonoviny, navíc každý vložený kus ještě dekorovaný černým vyškrabováním. Inkrustace – vkládání pásků nebo ornamentů do dřevěné masy, a to s velkou přesností. Obdobné rámy si nechávali zhotovovat pouze drazí malíři, neboť v 19. století tyto práce i suroviny byly drahé a navíc bylo jen omezené množství řemeslníků, kteří tuto techniku zvládali. Dílo původně pochází ze zámecké sbírky. V tomto provedení na trhu s uměním naprosto raritní, kdy jen hodnota mimořádného rámu se pohybuje od 250 - 350€.

86369. Rybář v Alpách
Dražba ukončena:30.11.2022 22:14:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč