A. Brožek - Honosné zátiší

Olej na plátně, 68x96 cm. Signováno vpravo dole A. Brožek. Rámováno.

68808. Honosné zátiší
Dražba ukončena:24.11.2021 23:27:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč