Pozn.: České hrady: Český Šternberk, Olomouc a Jezeří.
Ocelorytina, mědirytina, litografie, rozměry od 10x16 do 19x27 cm. Signováno vpravo dole A. Haun. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.