A. Haun, J. Sadtner - Soubor 4 prací

Pozn.: České hrady: Český Šternberk, Olomouc a Jezeří.

Ocelorytina, mědirytina, litografie, rozměry od 10x16 do 19x27 cm. Signováno vpravo dole A. Haun. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

A. Haun, J. Sadtner
41803. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:12.03.2020 21:21:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 300 Kč