A. Marynčák - Muž s fajfkou

Olej na plátně, 60x46 cm. Signováno vpravo dole A. Marynčák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

115282. Muž s fajfkou
Dražba ukončena:05.05.2024 20:47:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč