2x akvarel, 1x olejová tempera, 2x kombinovaná technika, od 18x15 cm po 28x34 cm. 1x signováno A. Petříček, 2x monogramováno H, 1x monogramováno V, 1x nesignováno. 3x pasparta, 2x volný list.