A. Petříček, Vilo Hemerka, Jaroslav Vodrážka - Soubor 5-ti prací českých malířů 1. pol. 20. stol.

2x akvarel, 1x olejová tempera, 2x kombinovaná technika, od 18x15 cm po 28x34 cm. 1x signováno A. Petříček, 2x monogramováno H, 1x monogramováno V, 1x nesignováno. 3x pasparta, 2x volný list.

A. Petříček, Vilo Hemerka, Jaroslav Vodrážka
26286. Soubor 5-ti prací českých malířů 1. pol. 20. stol.
Dražba ukončena:16.01.2019 18:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč