Adam Glod - Bystřina pod horami

Olej na plátně, 68x84 cm. Signováno vpravo dole A. Glod. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

29793. Bystřina pod horami
Dražba ukončena:28.03.2019 19:45:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč