Adam Glod - Pod horskými hřbety

Olej na plátně. 61x81 cm. Signováno vpravo dole A.Glod. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

302457. Pod horskými hřbety
Dražba ukončena:01.12.2019 20:26:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč