Adam Glod - Oblaka v horách

Olej na plátně, 68x97 cm. Signováno vpravo dole A. Glod. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

29600. Oblaka v horách
Dražba ukončena:27.03.2019 20:53:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč