Adámek - Rybářka

Olej na kartonu, 32x26 cm, signováno vpravo dole Adámek, rám.

2413. Rybářka
Dražba ukončena:28.05.2015 19:42:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč