Adolf Born - Kočka v punčoškách

Litografie, 46x39 cm. Signováno vpravo dole A. Born 15/70. Rám, sklo.

o autorovi: 1930, České Velenice - 2016 Praha

Adolf Born
34040. Kočka v punčoškách
Dražba ukončena:27.06.2019 20:15:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč