Adolf Born - Soubor 3 litografií

Litografie, od 5x3 cm po 16x9 cm. Signovány tužkou A. Born. 2x Rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 2 litografie se nachází v 1 adjustaci.

o autorovi: 1930, České Velenice - 2016 Praha

Adolf Born
24564. Soubor 3 litografií
Dražba ukončena:15.11.2018 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč