Adolf Born - Toulouse Lautrec sbírá inspirace v Moulin Rouge

Litografie, 37x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Born. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1930, České Velenice - 2016 Praha

Adolf Born
26646. Toulouse Lautrec sbírá inspirace v Moulin Rouge
Dražba ukončena:17.01.2019 19:52:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč