Adolf Seidl - Jelen v říji

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vpravo dole Adolf Seidl. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

80868. Jelen v říji
Dražba ukončena:03.07.2022 20:42:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč