Adolf Seidl

771. Pohled od bříz do krajiny

popis: Olej na plátně, 50x70 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Malba zašlá, rám místy poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2013 21:45:03

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 27.11.2013 21:45:03 74