Adolf Wenig - Zátiší s kyticí a ovocem

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo nahoře A. Wenig 40. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1980
Narodil se v Praze. Studoval pražkou AVU u prof. Obrovského a Šimona. Ve své tvorbě se věnoval malbě, ilustracím, grafice, ale také scénografii a kostýmnímu výtvarnictví. Vedl výpravu ve Vinohradském divadle a v Městských divadlech pražských. Jeho díla jsou ve sbírkách ND, Muzea Hl.m. Prahy, pražského Divadelního ústavu, v Jihočeské Alšově galerii atd.

Adolf Wenig
29193. Zátiší s kyticí a ovocem
Dražba ukončena:28.02.2019 21:13:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč