Afrika 20. stol. - Africký meč II.

Nejdelší strana: 90 cm

Celková délka 90 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Afrika 20. stol.
153803. Africký meč II.
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 23:05:00 15031