Albert Dünz - Horské štíty

Olej na plátně, 28x36 cm. Signováno dole uprostřed A. Dünz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

20391. Horské štíty
Dražba ukončena:30.05.2018 22:39:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč