Alena Vaicová - Les v mlze

Olej na plátně, 93x61 cm. Signováno dole uprostřed A. Vaicová 82. Rámováno.

o autorovi: 1930-2017, Akademická malířka,dcera Josefa Vaice.

Alena Vaicová
305000. Les v mlze
Dražba ukončena:31.05.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč