Akryl na plátně, 35x35 cm. Signováno vpravo dole Aleš Valčík 2017. Nerámováno.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1976
Malíř. Studoval fotografii, specializuje se však na malbu akvarelů. Kromě zátiší květinových a ovocných se soustřeďuje na krajinu s průzračnou vodou a vzduchem, což vyhovuje akvarelu. S otcem Josefem a sestrou Magdou vedou Ateliér Valčík v Brně. Je členem Prof Art Brno.