Alex, Bouda, Braunerová, Dillinger, Kobliha, Konůpek, Lauda, Vik, Nauman, Rambousek, Sedláček, Šimon,Stretti-Zamponi ad. - Dvacet leptů členů S.Č.U.G. Hollar

Lepty, rozměry paspart 27x20 cm. Pasparty vloženy volně v deskách. Signováno.

Pozn.: Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar, praha, 1927. vydáno ve 100 výtiscích, tento má číslo 9. Tištěno na pravém japanu (na japanu bylo vytištěno jen prvních dvacet výtisků). Mírně poškozeno.

Alex, Bouda, Braunerová, Dillinger, Kobliha, Konůpek, Lauda, Vik, Nauman, Rambousek, Sedláček, Šimon,Stretti-Zamponi ad.
9464. Dvacet leptů členů S.Č.U.G. Hollar
Dražba ukončena:12.04.2017 23:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč