Lepty, rozměry paspart 27x20 cm. Pasparty vloženy volně v deskách. Signováno.
Pozn.: Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar, praha, 1927. vydáno ve 100 výtiscích, tento má číslo 9. Tištěno na pravém japanu (na japanu bylo vytištěno jen prvních dvacet výtisků). Mírně poškozeno.