Alfréd Fuchs - Konvolut 4 grafik

4x litografie, od 19x50 cm do 47x32 cm. Všechny signovány. 4x pasparta, 1x sklo.

Pozn.: Mírně poškozeny

o autorovi: 1925 – 2003

95486. Konvolut 4 grafik
Dražba ukončena:21.05.2023 20:23:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč