Alfréd Fuchs - Kytaristka

Litografie, 42x53 cm, signováno vpravo dole A. Fuchs, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1925 – 2003

7084. Kytaristka
Dražba ukončena:25.01.2017 22:26:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 500 Kč