Alfréd Fuchs - Soubor dvou litografií: Spící dívka a Dívka s koláčem

1. Spící dívka - 30x47 cm. Signováno vpravo dole A. Fuchs 80. Volný list.
Pozn.: Papír v krajích poškozen.

2. Dívka s koláčem - 21/45, 50x34 cm. Signováno vpravo dole A. Fuchs. Volný list.

o autorovi: 1925 – 2003

34383. Soubor dvou litografií: Spící dívka a Dívka s koláčem
Dražba ukončena:18.09.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč