Alfréd Fuchs

34383. Soubor dvou litografií: Spící dívka a Dívka s koláčem

popis: 1. Spící dívka - 30x47 cm. Signováno vpravo dole A. Fuchs 80. Volný list.
Pozn.: Papír v krajích poškozen.

2. Dívka s koláčem - 21/45, 50x34 cm. Signováno vpravo dole A. Fuchs. Volný list.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč