Alfréd Fuchs - Tři ženy

Akryl, 47x32 cm, signováno vpravo dole A. Fuchs, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 2003

14604. Tři ženy
Dražba ukončena:29.11.2017 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč