Alfréd Fuchs - Únorová noc

Litografie, 39x56 cm, signováno vpravo dole A. Fuchs. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 2003

31965. Únorová noc
Dražba ukončena:16.05.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.05.2019 19:02:52 734