Alfred Steinacker - Ve žních

Olej na plátně, 27x47 cm, signováno vpravo dole A. Steinacker, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

o autorovi: 19. století
Rakouský malíř loveckých a jezdeckých scén.

17196. Ve žních
Dražba ukončena:28.03.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč