Alois Binder - Podobizna dámy

Olej na plátně, 56x46 cm. Signováno vpravo dole A. Binder München 1884. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

75780. Podobizna dámy
Dražba ukončena:27.04.2022 21:30:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč