Olej na plátně fixovaném na sololitu, 42x48 cm. Signováno vpravo dole Hejl. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1909 - 1977
Narodil se v Sudicích u Boskovic. Studoval v Praze AVU u prof. Loukoty a Nejedlého. Ve své tvorbě se metaforicky vyjadřoval k tíživým aspektům aktuálního dění.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč