Alois Juříček - Polní práce na kraji lesa - Kvalitní ručně řezaný dřevěný rám

Olej na plátně, 48x68 cm. Signováno vlevo dole A. Juříček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1892 – 1967
Malíř. Studoval na umělecko-průmyslové škole ve Vídni. V Vídni také pracoval jako návrhář porcelánu a textilu. Později byl zaměstnán v dílně bratří Jaroňků v Rožnově pod Radhoštěm. Věnoval se krajinomalbě, vystavoval doma v Československu, ale i v Gentu a v Kodani.
Byl členem Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně.

114981. Polní práce na kraji lesa - Kvalitní ručně řezaný dřevěný rám
Dražba ukončena:28.04.2024 20:59:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč