Alois Kosnar - Řevnický mlýn

Olej na překližce, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Košnar. Rám.

33998. Řevnický mlýn
Dražba ukončena:27.06.2019 19:42:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč