Alois Pitrmann - Jižní Čechy

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Pitrmann. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

300385. Jižní Čechy
Dražba ukončena:30.08.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč