Alois Pitrmann - Kytice

Olej na skle, 61x51 cm. Signováno vpravo dole Al. Pitrmann. Rámováno.

Pozn.: Vzadu štítek z Díla.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1911-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

104550. Kytice
Dražba ukončena:15.10.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč