Alois Pitrmann - Podzim

Olej na plátně, 73x56 cm, signováno vlevo dole Pitrmann 1944, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

15538. Podzim
Dražba ukončena:24.01.2018 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč