Olej na plátně, 63x86 cm. Nesignováno. Kvalitní malba, 30. léta 20. století. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.Dole uprostřed štítek se jménem malíře A. F. Tužinský.
o autorovi: 1907 - ?
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.