Olej na plátně, 58x75 cm. Nesignováno. Vzadu štítek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Současný majitel dílo zakoupil v roce 2016 v aukční galerii Darte.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1941
Slovenská malířka. Studovala na VŠVU u prof. Jána Želibského.