signatura nečitelná - Koně u jezera

Olej na plátně, 42x71 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
6007. Koně u jezera
Dražba ukončena:26.10.2016 21:57:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč