Anna Maier kopista - Zimní scenérie

Olej na plátně, 101x122 cm Signováno vlevo dole Cop. Anna Maier 40. Nerámováno.

Nejdelší strana: 122 cm

Anna Maier kopista
104506. Zimní scenérie
Dražba ukončena:15.10.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč