Anna Roškotová - Konvolut 5 obrazů

Nejdelší strana: 48 cm

Kombinované techniky, od 30x20 cm do 33x44 cm. 3x signováno A. Roškotová, 2x monogramováno nečitelně. 4x rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

74064. Konvolut 5 obrazů
Dražba ukončena:27.02.2022 21:00:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč