Antonín Bukolský - Zátiší s knihou

Olej na kartonu, 48x69 cm. Signováno vpravo dole Bukolský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

99599. Zátiší s knihou
Dražba ukončena:23.07.2023 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč