Antonín Bukolský - Zátiší s květinami

Olej na kartonu, 69x49 cm. Signováno vpravo nahoře Bukolský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

46186. Zátiší s květinami
Dražba ukončena:24.06.2020 19:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč