Antonín Hála - Plachetnice v zálivu

Olej na kartonu, 51x62 cm. Signováno vpravo dole A. Hála. Rámováno.

o autorovi: 1895 – 1952
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského. Věnoval se především užité grafice, exlibris, navrhoval plakáty, ilustroval knihy a kreslil pro noviny, kam také psal. Maloval divadelní dekorace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

Antonín Hála
306778. Plachetnice v zálivu
Dražba ukončena:02.12.2020 20:51:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč