Antonín Kouba - Z Francie

Kresba, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Kouba. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1907 – 1988
Malíř, grafik, hudebník. Studoval v Paříži u Gallarda a Janviera. Pracoval a vystavoval v mnoha evropských zemích, např. ve Španělsku. Vystavoval též v Muzeu moderního umění v New Yorku.

101200. Z Francie
Dražba ukončena:03.09.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.09.2023 20:38:00 226
500 Kč 02.09.2023 18:49:02 13222