Olej na plátně, 74x100 cm Signováno vpravo dole Ant. Kraus 1912. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1876 - ? Malíř, pracoval v ateliérech malířů K. Záhorského a E. Holárka, maloval motivy ze staré Prahy.