Arkadij Solovjev - Lesní tůň

Olej na plátně, 30x55 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

19981. Lesní tůň
Dražba ukončena:26.04.2018 22:02:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč