Arkadij Solovjev - Na Vydře

Olej na kartonu, 38x65 cm. Signováno vlevo dole Solovjev. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27329. Na Vydře
Dražba ukončena:31.01.2019 19:03:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč