Arkadij Solovjev - Rybník Svět

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

34124. Rybník Svět
Dražba ukončena:27.06.2019 21:39:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč