Arnold Grabone - Tiroler Bergdorf

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vlevo dole Arnold Grabone. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

36593. Tiroler Bergdorf
Dražba ukončena:30.10.2019 21:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč