Asie 20. století - Šachové figurky

Výška od 5 cm do 10 cm.

Pozn.: Figurky mírně poškozeny. Etuie poškozena.

Asie 20. století
30408. Šachové figurky
Dražba ukončena:10.04.2019 22:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč